Máte nějaký dotaz? +420 731 582 403 info@msportspindl.cz

Nákupní košík

V košíku nemáte žádné zboží.

NOVÝ SKIALPOVÝ BATOH ORTOVOX RAVINE

24.10.23 537x přečteno

SdíletteBatoh ORTOVOX RAVINE 26 S je super lehký freeridový batoh. Je minimalistický, ale zároveň technicky propracovaný a oceníte ho především pokud si potrpíte na puštěné stopky při výšlapu, ale zároveň si chcete vychutnat náročný sjezd. Připevnění a odepnutí lyží či uložení maček bez nutnosti skládání batohu ze zad z něj dělá ideálního společníka když chceš během výšlapu ušetřit cenné vteřiny. Navíc disponuje všemi obvyklými možnostmi uchycení vybavení a díky ergonomickému zádovému systému FULL CONTACT LIGHT BACK pohodlně sedí na zádech. Do batohu lze vložit certifikovaný chránič páteře Clasp Spine Protector.

Možnosti připevnění vybavení

Všechno důležité má své místo a vybavení lze snadno připnout a odepnout pomocí jednoduchých systémů. Zároveň batoh nemá žádné zbytečné popruhy, které by tě obtěžovaly při sjezdu.

Výjimečností tohoto batohu je možnost připnutí a odepnutí lyží do kříže (D-skifix) bez nutnosti jeho skládání ze zad a to tak, že je převlečeš přes popruhové oko ve spodní části batohu a v horní části je upevníš omotaním popruhu s karabinkou, kterou následně připnete k ramennímu popruhu batohu.

Na spodku batohu je samostatná přihrádka na mačky nebo stoupací pásy, která má vstup z boku a snadno se do ní dostanete bez nutnosti skládání batohu ze zad. Navíc disponuje všemi obvyklými možnostmi uchycení vybavení a snadno na něj připevníte:

- lyže (A-Skifix)

- hole

- 1 cepín

- lano - pod víko batohu

- přilbu - pomocí síťky, která je součástí batohu

- šrouby do ledu - na materiálové poutko batohu

Přehledné a praktické kapsy

Batoh ORTOVOX RAVINE má několik praktických kapes:

- Do hlavní komory se dostanete shora nebo z boku. Jednoduše položíte batoh stranou na sníh a otevřete postranní zip nebo jej postavíte a věci v něm rovnáte přes vrchní vstup pod praktickým víkem. Komora je dostatečně prostorná na to, aby se do ní vešla výbava, kterou potřebujete udržet v suchu.

- Druhá komora slouží jako lavinová bezpečnostní kapsa. Jsou zde přihrádky na lavinové vybavení - list lopaty, rukojeť lopaty a sonda. Mokré vybavení je tak odděleno od ostatních věcí. Najdete zde i malou kapsu a nouzovou kartu Emergency Card.

- Velká přední kapsa na cennosti, brýle, energetickou tyčinku nebo mapu, jejíž součástí je i plastová karabinka na klíče.

- Samostatná kapsa na spodku batohu s bočním vstupem, do kterého se jednoduše dostaneš bez nutnosti složení batohu ze zad. Slouží pro rychlý a snadný přístup k mačkám nebo stoupacím pásům, které chcete mít vždy po ruce.

- Malá kapsa na ramenním popruhu - na telefon, brýle nebo energetický gel

- Uvnitř batohu je samostatná kapsa do které můžete vložit certifikovaný chránič páteře Clasp Spine Protector.

- Batoh je kompatibilní s hydratačním systémem.

- Z přední části batohu lze uchytit přilbu (pomocí síťky).

Na rychlé výšlapy a extrémní sjezdy

Milujete rychlé výšlapy a náročné sjezdy? Chcete ušetřit vteřiny, ale nechcete obětovat svůj komfort a bezpečnost? Potom je batoh ORTOVOX RAVINE pro vás jako stvořený. Batoh je velmi lehký, váží pouhých 800 g, je technicky propracovaný, připevníte na něj veškeré potřebné vybavení a pro urychlení výstupu v náročném terénu z něj vyberete mačky a připnete na něj lyže, aniž by jej bylo třeba skládat ze zad.

Odolné a lehké materiály

Na batoh je použita lehká, a extrémně odolná polyamidová tkanina 420D Cordura v kombinaci s extrémně lehkou 100% recyklovanou polyamidovou tkaninou 100D. Batoh je zcela bez obashu PFC a je vyroben z recyklovaného polyamidu pomocí klimaticky neutrálního procesu. Na vnější straně je ošetřen voděodolnou DWR úpravou bez obsahu PFC.

Zádový systém Full-Contact-Light

Tento zádový systém z 3D pěny je lehký ale zároveň komfortní. Jednou z hlavních předností systému Full-Contact-Light je, že dokáže rovnoměrně rozložit zátěž mezi bederní popruh a mírně vypolstrované ramenní popruhy. Pevnému zajištění na zádech pomůže i ergonomický bederní pás a hrudní popruh (opatřený nouzovou píšťalkou).

Ve variantě s kratšími zády “short”

Tato varianta batohu “S” je navržena pro lidi se zády dlouhými 36 až 44 cm. Batoh je však možné zakoupit i ve variantě pro ty z vás, kteří mají délku zad mezi 42 a 50 cm. Délka zad se počítá od 7. krčního obratle po horní část pánve. Batoh není upraven pouze v délce zad, ale také jde o změny v tvaru v ramenních popruhů a přizpůsobení bederního pásu. Batoh tak ideálně padne a pevněji drží na zádech.

Čtěte také

LEKI NOVÉ LOGO A PRODUKTY

LEKI NOVÉ LOGO A PRODUKTY

1104x přečteno

Přečíst
Máme nový e-shop

Máme nový e-shop

941x přečteno

Přečíst

Líbil se vám tento příspěvek? Pošlete ho dál...Přihlášení zavřít

Cookies

Naše společnost používá soubory cookie ke správnému fungování vašeho oblíbeného e-shopu, k přizpůsobení obsahu stránek vašim potřebám, ke statistickým a marketingovým účelům. Kliknutím na tlačítko přijímám nám udělíte souhlas s jejich sběrem a zpracováním a my vám poskytneme ten nejlepší zážitek z nakupování.

Vaše nastavení souborů cookie

Zde máte možnost přizpůsobit soubory cookie v souladu s vlastními preferencemi a později podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout v patičce webu.

Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí.

Personalizaci provádíme na základě vámi prohlíženého zboží. Dále pak upravujeme zobrazovaný obsah podle toho, co vás zajímá.

Tyto cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a za pomoci získaných dat pak můžeme zlepšovat zážitek z nakupování našim zákazníkům.

Tyto cookies jsou využívány reklamními a sociálními sítěmi včetně Googlu pro přenos osobních údajů a personalizaci reklam, aby pro vás byly zajímavé.