Máte nějaký dotaz? +420 731 582 403 info@msportspindl.cz

Nákupní košík

V košíku nemáte žádné zboží.

LEKI NOVÉ LOGO A PRODUKTY

07.07.22 1109x přečteno

SdíletOd léta 2023 má značka LEKI nové logo a především úplně novou kolekci holí. To, co parádně fungovalo, se nemění a přidávají nové detaily/vylepšení a nový design. Za nás jsme nadšeni z progresu, který LEKI, jako leader na trhu, dělá. Zbrusu nové modely holí představilo LEKI poprvé pro letošní letní sezónu. Celou kolekci vám nabízíme jak v našem obchodě, tak i na e-shopu. Pokud patříte mezi ty, kteří si chtějí zkusit trekingové hole, neváhejte a stavte se u nás, rádi vám je půjčíme a vše vysvětlíme Přidáme i tipy, kam vyrazit u nás v Krkonoších. 

Co se týká zimní sezóny, nová kolekce holí dorazí v půlce října. Nebojte se, o všem vás budeme včas informovat.

Čtěte také

LEKI NOVÉ LOGO A PRODUKTY

LEKI NOVÉ LOGO A PRODUKTY

1109x přečteno

Přečíst
Máme nový e-shop

Máme nový e-shop

945x přečteno

Přečíst

Líbil se vám tento příspěvek? Pošlete ho dál...Přihlášení zavřít

Cookies

Naše společnost používá soubory cookie ke správnému fungování vašeho oblíbeného e-shopu, k přizpůsobení obsahu stránek vašim potřebám, ke statistickým a marketingovým účelům. Kliknutím na tlačítko přijímám nám udělíte souhlas s jejich sběrem a zpracováním a my vám poskytneme ten nejlepší zážitek z nakupování.

Vaše nastavení souborů cookie

Zde máte možnost přizpůsobit soubory cookie v souladu s vlastními preferencemi a později podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout v patičce webu.

Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí.

Personalizaci provádíme na základě vámi prohlíženého zboží. Dále pak upravujeme zobrazovaný obsah podle toho, co vás zajímá.

Tyto cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a za pomoci získaných dat pak můžeme zlepšovat zážitek z nakupování našim zákazníkům.

Tyto cookies jsou využívány reklamními a sociálními sítěmi včetně Googlu pro přenos osobních údajů a personalizaci reklam, aby pro vás byly zajímavé.