OTEVÍRACÍ DOBA 10.6. - 14.6.2024: od 14:00 do 18:00. V případě potřeby volejte 731582403.

Máte nějaký dotaz? +420 731 582 403 info@msportspindl.cz

Nákupní košík

V košíku nemáte žádné zboží.

Máme nový e-shop

07.07.22 890x přečteno

SdíletA je to tu! Zbrusu nový e-shop pro naše spokojené klienty.

Už jste ho prošli celý? Kromě kvalitních produktů pro letní i zimní sporty, které máme všechny skladem, jsme pro vás připravili i spoustu novinek! 

První z nich je věrnostní program pro naše stávající klienty. Nechceme dávat slevy na produkty, které dobře známe a za které ručíme. Chceme odměnit přímo vás, naše zákazníky. Vážíme si toho, že se k nám rádi vracíte, oceňujete naši poctivou práci a nakupujete na našem e-shopu i v kamenné prodejně již řadu let. Děkujeme! 

Druhou novinkou je prodej elektronických poukazů, které využijete na našem e-shopu i v půjčovně. Podívejte se na ně a vyberte takový, který vaše blízké zaručeně potěší. Nevíte si rady? Vyberte voucher na nákup v e-shopu. Funkční sportovní oblečení se hodí každému. A dárek máte v kapse!

Jak se vám líbí nový kabát našeho e-shopu? Našli jste vše, co jste hledali? Napište nám své tipy na zlepšení nebo třeba jen to, co se nám opravdu povedlo. 

Líbil se vám tento příspěvek? Pošlete ho dál...Přihlášení zavřít

Cookies

Naše společnost používá soubory cookie ke správnému fungování vašeho oblíbeného e-shopu, k přizpůsobení obsahu stránek vašim potřebám, ke statistickým a marketingovým účelům. Kliknutím na tlačítko přijímám nám udělíte souhlas s jejich sběrem a zpracováním a my vám poskytneme ten nejlepší zážitek z nakupování.

Vaše nastavení souborů cookie

Zde máte možnost přizpůsobit soubory cookie v souladu s vlastními preferencemi a později podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout v patičce webu.

Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí.

Personalizaci provádíme na základě vámi prohlíženého zboží. Dále pak upravujeme zobrazovaný obsah podle toho, co vás zajímá.

Tyto cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a za pomoci získaných dat pak můžeme zlepšovat zážitek z nakupování našim zákazníkům.

Tyto cookies jsou využívány reklamními a sociálními sítěmi včetně Googlu pro přenos osobních údajů a personalizaci reklam, aby pro vás byly zajímavé.