Máte nějaký dotaz? +420 731 582 403 info@msportspindl.cz

Nákupní košík

V košíku nemáte žádné zboží.

SCARPA skialpinistické boty GEA 5.0

Novinka sezóny 2023/2024 je naprosto ideální pro skialpinistky na všech úrovních. Tato bota přináší okamžité pohodlí díky tepelně tvarovatelné vnitřní botičce. Spodní část skeletu je vyztužena karbonem, což poskytuje maximální kontrolu vedení lyže při zachování minimální váhy v této kategorii skialpinistických bot.

Vyberte: velikost

-10 %

15 590 Kč

17 390 Kč

skladem Kdy zboží obdržím?

Za nákup tohoto zboží získáte 780 bodů do věrnostního programu.


Popis produktu

Novinka sezóny 2023/2024 je naprosto ideální pro skialpinistky na všech úrovních. Tato bota přináší okamžité pohodlí díky tepelně tvarovatelné vnitřní botičce. Spodní část skeletu je vyztužena karbonem, což poskytuje maximální kontrolu vedení lyže při zachování minimální váhy v této kategorii skialpinistických bot.

Verze 5.0 byla upravena pro ještě větší uživatelský komfort. Konstrukce skeletu a komínu zajistí optimální tuhost a zároveň minimalizuje hmotnost. Nový mechanismus SPEED LOCK MLT usnadňuje přepínání mezi režimy chůze a sjezdu. Výhodou je i možnost nastavit úhel náklonu podle svých potřeb. Pohyblivost komínu je 61 stupňů.

Skelet vyrobený z materiálu Pebax® Rnew, z obnovitelného přírodního zdroje - castor oil, zůstává flexibilní i při nízkých teplotách a díky tomu se chová stále stejně.

Podrážka Cayman LT od Scarpa® / Vibram® poskytuje ergonomický vzorek pro lepší přilnavost. Směs Durastep s technologií Traction Lug zvyšuje trakci až o 25%. Podrážka splňuje normu ISO9523 a je kompatibilní se všemi TLT vázáními na trhu.

Vnitřní botička PRO FLEX TOURING je tepelně tvarovatelná, má vynikající izolační vlastnosti a rychle schnou. Obsahuje tkaničky pro pevné uchycení nohy a dvě tloušťky distančních podložek pro optimální nastavení výšky nohy. Nové vložky Ortholite jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů. Nicméně to vše s Vámi probereme a odborně nastavíme v rámci bootfittingu, který máte při zakoupení těchto bot zdarma.

Tři odlehčené přezky s mikro nastavením a plastovým páskem na nártu udržují nohu ve správné pozici při stoupání i sjezdu.

Použité technologie/materiály:

PEBAX® RNEW je šetrný k životnímu prostředí, pochází z obnovitelných zdrojů a neobsahuje PVC.

SPEED LOCK MLT - mechanismus přepínání mezi režimy ski/walk se snadno odemkne a zajistí plynulý pohyb bez tření díky technologii Friction Free.

AXIAL ALPINE HYBRID – speciální systém umožňuje snadné vyklopení jazyku, což usnadňuje obouvání a vyzouvání a zajišťuje přiléhavé uchycení nohy v

botě.

WAVE CLOSURE M-LITE SYSTEM - "Vlna" je nový uzavírací systém vyrobený výhradně pro firmu SCARPA®. "Vlna" poskytuje přesné dotažení chodidla a hned ve čtyřech bodech. K dispozici jsou tři body pro individuální nastavení, šroub na konci lanka pro mikro nastavení, tři drážky na těle přezky, posuv celé přezky.

HRS STRAP - pásek v oblasti nártu s ráčnou zvyšuje tuhost v jazyku a fixaci nohy v patě pro lepší výkon při stoupání.

THOR BUCKLES - nové spony z hořčíkové slitiny jsou pevné a lehké, nabízejí snadnou manipulaci i v rukavicích.

THOR RACK - lýtkový "žebříček" je navržen pro efektivní obalení lýtka během chůze a sjezdu.

FINGER STRAP - nový tvar velkro pásku zakončený širokým okem pro snadnou manipulaci a dokonalé stažení horní části komínu.

DIY- multifunkční klíč pro běžnou údržbu a základní samoobslužný servis.

Rozsah pohybu:  61 stupňů

Dopředný náklon: 14+-2 stupně

Šířka chodidla: 102 mm

Hmotnost (1/2 páru velikosti Mondo 270): 1220 g

Parametry

  • Barva modro - černé
  • Hmotnost 1220 g
  • Vlastnosti Šířka chodidla: 102 mm, Dopředný náklon: 14+-2 stupně, Rozsah pohybu:  61 stupňů
  • Značka SCARPA

Navštivte naši prodejnu a půjčovnu
ve Špindlerově Mlýně

Otevírací doba

Po–Pá  10:00 - 12:00  14:00 - 18:00
So          10:00 - 12:00  14:00 - 18:00
Ne         10:00 - 12:00

Adresa

Špindlerův mlýn č.p. 159
543 51
Ukázat mapu


Recenze

Žádné hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

Informace k získávání recenzí
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Kdy zboží obdržím? zavřít

2 ks skladem

PPL v úterý 23. 4. zdarma
Zásilkovna v úterý 23. 4. zdarma
Osobní odběr dnes zdarma

Termíny doručení jsou závislé na aktuální situaci a kapacitách přepravních společností.

Přihlášení zavřít

Cookies

Naše společnost používá soubory cookie ke správnému fungování vašeho oblíbeného e-shopu, k přizpůsobení obsahu stránek vašim potřebám, ke statistickým a marketingovým účelům. Kliknutím na tlačítko přijímám nám udělíte souhlas s jejich sběrem a zpracováním a my vám poskytneme ten nejlepší zážitek z nakupování.

Vaše nastavení souborů cookie

Zde máte možnost přizpůsobit soubory cookie v souladu s vlastními preferencemi a později podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout v patičce webu.

Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí.

Personalizaci provádíme na základě vámi prohlíženého zboží. Dále pak upravujeme zobrazovaný obsah podle toho, co vás zajímá.

Tyto cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a za pomoci získaných dat pak můžeme zlepšovat zážitek z nakupování našim zákazníkům.

Tyto cookies jsou využívány reklamními a sociálními sítěmi včetně Googlu pro přenos osobních údajů a personalizaci reklam, aby pro vás byly zajímavé.