Máte nějaký dotaz? +420 731 582 403 info@msportspindl.cz

Nákupní košík

V košíku nemáte žádné zboží.

PETZL čelovka TIKKID HYBRID modrá

Dětská čelovka

skladem Kdy zboží obdržím?

Za nákup tohoto zboží získáte 38 bodů do věrnostního programu.

Popis produktu

Kompaktní čelovka pro děti od 3 let. Je snadno použitelná, má světelný paprsek, který nabízí pohodlné světlo pro čtení nebo hraní si uvnitř domu nebo venku. Hlavový pásek je uvolnitelný při zatažení, má zajištěný přístup k bateriím.

Technické parametry:

• Výstupní výkon 20 lumenů nepředstavuje pro děti riziko oslnění a chrání citlivé mladé oči
  • Snadné ovládání jediným tlačítkem
  • Tři režimy svícení: mírné svícení ideální pro čtení, vysoká intenzita pro hraní si uvnitř domu nebo venku, režim blikání (20 lumenů), který je viditelný z dálky
  • Hlavový pásek je nastavitelný a uvolnitelný při silnějším zatažení (bezpečnostní pojistka proti uškrcení)
  • Přístup k bateriím je zajištěn šroubkem
  • Fosforeskující reflektor je vhodný při odložení čelovky ve tmě
  • Automatické vypnutí po jedné hodině
  • TIKKID je vybavena technologií HYBRID: dodává se se 3xAAA standardními bateriemi a je kompatibilní s dobíjecím akumulátorem CORE
  • Doba svícení        61/160h
  • Dosvit                   7/3m
  • Světelný výkon    20/4 lumenů

Hmotnost: 80g

Parametry

• Barva modrá
  • Značka PETZL

Navštivte naši prodejnu a půjčovnu
ve Špindlerově Mlýně

Po–Pá  10:00 - 12:00  14:00 - 18:00
So          10:00 - 12:00  14:00 - 18:00
Ne         10:00 - 12:00

Špindlerův mlýn č.p. 159
Ukázat mapu

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Kdy zboží obdržím? zavřít

skladem

PPL 90 Kč zítra
Zásilkovna 70 Kč zítra
Osobní odběr zdarma
Ohodnotit produkt zavřít

PETZL čelovka TIKKID HYBRID modrá

Recenze musí splňovat tyto podmínky a zobrazí se až po jejím schválení.

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Hledání
Přihlášení zavřít

Personalizaci provádíme na základě vámi prohlíženého zboží. Dále pak upravujeme zobrazovaný obsah podle toho, co vás zajímá.