Máte nějaký dotaz? +420 731 582 403 info@msportspindl.cz

Nákupní košík

V košíku nemáte žádné zboží.

ORTOVOX vesta PALA dámská modrá

Lehká a pružná, ale zároveň odolná vesta, která se skvěle hodí do dlouhých horských cest.

Vyberte: velikost

Jakou velikost?

3 990 Kč

skladem Kdy zboží obdržím?

Za nákup tohoto zboží získáte 200 bodů do věrnostního programu.


Popis produktu

Dámská vesta ORTOVOX PALA VEST je díky kombinaci atletického střihu a použitých materiálů lehká a pružná, ale zároveň nabízí vynikající odolnost vůči oděru, kterou zabezpečuje extrémně houževnaté vlákno Cordura®. Hodí se pro kohokoliv, kdo hledá spolehlivého společníka při lezení náročných a dlouhých horských cest. Komfort při nošení dále zvyšuje technologie DWR, která zajišťuje nepromokavost a podšívka z merino vlny, která tě díky svým unikátním termoregulačním vlastnostem udrží vždy v suchu a teple.

Vesta do nepohody

Masivní, bizarní věže skupiny Pala vyčnívají z kamenné alpinské plošiny. Dolomity. Místní lezení vyžaduje silné nervy – a silný materiál.

Naše řada produktů MERINO SHIELD TEC byla navržena zejména na takové dlouhé alpské cesty. Stejně jako v našich kalhotách ORTOVOX PALA PANTS používáme i v nové vestě PALA VEST extrémně odolné vlákno Cordura®. V testu Martindale, který zjišťuje odolnost vůči oděru vydržel tento primární materiál více než 50 000 cyklů. Aby bylo oblečení opravdu spolehlivé i v těch nejdrsnějších podmínkách, použili jsme v částech, které musí čelit vyšší zátěži ještě pevnější materiál Cordura® (>100 000 cyklů v testu Martindale). Produktová řada MERINO SHIELD TEC je navíc zvenčí vyrobena z polyamidu a elastanu a zevnitř podšívkou z vlny merino. Tento mix materiálů zajišťuje maximální prodyšnost oblečení a díky pružné konstrukci 4-way stretch se na skále přizpůsobí každému tvému kroku.

Do extrému s klidem

Stejně jako ORTOVOX PALA JACKET má dámská vesta ORTOVOX PALA VEST atletický střih a je vyvinuta zejména pro horolezectví. Tato lehká lezecká vesta poskytuje volnost pohybu, pružnost a ochranu při jakémkoliv letním projektu v alpských podmínkách. Nastavitelný střih navíc zaručí, že ti vesta vždy perfektně padne. Při nižších teplotách nebo větru chrání váš krk vysoký límec, který oceníš zejména v exponovaných horských úsecích. Do náprsní kapsy se pohodlně vejde mapa, mobilní telefon, proteinová tyčinka či cokoliv dalšího, co se hodí mít po ruce na dlouhém a těžkém dni plném lezení.

Je to v suchu

Vesta ORTOVOX PALA VEST je vybavena úpravou DWR, díky které je materiál při lehčím dešti voděodolný a neprofoukne. Konstrukce bez membrány a podšívka z merino vlny zaručuje dostatečnou prodyšnost. Stejně jako u dalších modelů této řady je i vesta ORTOVOX PALA VEST zpevněná na ramenou a kolem kyčlí, kde se ochrana proti oděru hodí nejvíce.

Díky tomu vestu ORTOVOX PALA VEST oceníte především při dlouhých lezeckých dnech v alpských stěnách.

Nejkvalitnější Merino vlna

ORTOVOX používá pouze tu nejkvalitnější Merino vlnu z Tasmánie. Merino vlna je materiál, který časem degraduje pouze zanedbatelně a své funkční vlastnosti si zachovává po mnoho let. Merino vlna pochází pouze z vybraných farem, které splňují přísné standardy ORTOVOX WOOL PROMISE (OWP).

  • ORTOVOX získává novou merino vlnu z certifikovaných ovčích farem, které dodržují etické zásady zacházení se zvířaty.
  • Pouze vlna od tasmánských ovcí vyhovuje svojí kvalitou náročným požadavkům značky ORTOVOX.

Tyto farmy jsou v rámci OWP pravidelně monitorovány. Vlna samotná je 100% ekologická, a proto je i mimořádně environmentálně udržitelná. Dokonalé pohodlí a pocit hebkosti poskytuje Merino vlna díky tenkým vláknům, ze kterých jsou tvořeny jemné vlněné příze. Tato vlna navíc výborně reguluje teplotu a odvádí pot, takže se budeš cítit příjemně za jakýchkoliv podmínek. K tomu všemu Merino vlna díky svým antibakteriálním účinkům neutralizuje pachy, a je velmi snadné se o ni starat.

Nekompromisní dvouletá záruka

Výrobky ORTOVOX jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě, a proto je řešení případné reklamace opravdu jednoduché. Pokud objevíš výrobní vadu, ať už párající se šev, vnější žmolkování nebo nefunkční zip, stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu, nebo vrácení peněz. Pro mimozáruční opravy má ORTOVOX vlastní servisní středisko, kde opraví vše

Parametry

Navštivte naši prodejnu a půjčovnu
ve Špindlerově Mlýně

Otevírací doba

Po–Pá  10:00 - 12:00  14:00 - 18:00
So          10:00 - 12:00  14:00 - 18:00
Ne         14:00 - 18:00

Otevírací doba o vánocích:

24.12. - 10:00 - 12:00

25.12. - 14:00 - 18:00

26.12. - 10:00 - 12:00  14:00 - 18:00

Adresa

Špindlerův mlýn č.p. 159
543 51
Ukázat mapu


Velikostní tabulky
DÁMY - vel. tabulka ortovoxXSsMLXL
OBVOD HRUDNÍKu78-8283-8788-9293-9899-104
obvod pasu61-6566-7071-7576-8182-87
obvod boků86-9091-9596-100101-106107-112
vnitřní délka nohou (krátké)70-7171-7272-7474-7676-78
vnitřní délka nohou75-7676-7777-7979-8181-83
vnitřní délka nohou (dlouhé)80-8181-8282-8484-8686-88
výška postavy160-163163-166166-170170-174174-178

Uvedené rozměry jsou v centimetrech.

Recenze

Žádné hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

Informace k získávání recenzí
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Kdy zboží obdržím? zavřít

skladem

PPL zdarma v pondělí 30. 1.
Zásilkovna zdarma v pondělí 30. 1.
Osobní odběr zdarma dnes
Přihlášení zavřít

Cookies

Naše společnost používá soubory cookie ke správnému fungování vašeho oblíbeného e-shopu, k přizpůsobení obsahu stránek vašim potřebám, ke statistickým a marketingovým účelům. Kliknutím na tlačítko přijímám nám udělíte souhlas s jejich sběrem a zpracováním a my vám poskytneme ten nejlepší zážitek z nakupování.

Vaše nastavení souborů cookie

Zde máte možnost přizpůsobit soubory cookie v souladu s vlastními preferencemi a později podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout v patičce webu.

Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí.

Personalizaci provádíme na základě vámi prohlíženého zboží. Dále pak upravujeme zobrazovaný obsah podle toho, co vás zajímá.

Tyto cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a za pomoci získaných dat pak můžeme zlepšovat zážitek z nakupování našim zákazníkům.

Tyto cookies jsou využívány reklamními a sociálními sítěmi pro úpravu zobrazovaných reklam tak, aby pro vás byly zajímavé.