Máte nějaký dotaz? +420 731 582 403 info@msportspindl.cz

Nákupní košík

V košíku nemáte žádné zboží.

ORTOVOX Pánské skialpinistické rukavice TOUR PRO COVER Dark Pacific

Skutečně univerzální pánské rukavice s integrovanými návleky pro náročné a nekompromisní skialpinisty. Všestranná zbraň pro náročné lyžařské túry s dlouhými výstupy a rychlými sjezdy.

Tento produkt je dlouhodobě vyprodaný.

Alternativní produkty z kategorie Pánské skialp rukavice:


Popis produktu

Lehké softshellové rukavice ORTOVOX TOUR PRO COVER GLOVE dobře fungují při výstupu i sjezdu a za každého počasí.

Vnější materiál je větruodolný a voděodolný a prsty ze softshellového materiálu MERINO NATURTEC LIGHT od švýcarské firmy Schoeller® poskytují maximální volnost pohybu.

Při pohybu může teplý vzduch snadno a rychle unikat skrytým větracím otvorem na hřbetu ruky, přičemž překrývající se otvor zůstává uzavřený, když stojíš na místě.

Speciální konstrukce

Speciální vychytávkou jsou integrované návleky na rukavice z odolného ultralehkého materiálu PERTEX QUANTUM PRO, které lze snadno a rychle přetáhnout přes rukavice a poskytnout tak dodatečnou ochranu proti sněhu, větru a chladu při sjezdech a sestupech.

Rukavice mají měkkou podšívku ze 100% merino vlny. Izolace na hřbetu ruky je vyrobena z 50 % z recyklované merino vlny a díky ní jsou rukavice příjemně teplé, ale nikdy ne příliš horké. Palec a ukazováček jsou vyztužené a smart finger umožňuje ovládání displeje dotykového telefonu.

Hlavní vlastnosti

Rukavice ORTOVOX TOUR PRO COVER GLOVE mají vyztuženou dlaň pro vyšší mechanickou odolnost. Na dlani je kůže pro dlouhou životnost a dobrou přilnavost úchopu. Na zápěstí je vložka z měkkého a elastického materiálu MERINO FLEECE LIGHT, která zabezpečí, že důležité tepny přivádějící krev do prstů zůstanou vždy v teple. Na zápěstí je poutko pro komfortnější nasazování.

 • Dlaně rukavic vyrobeny z kozí kůže.
 • Poutko na prstě pro rychlé sundávání – slouží také na zavěšení rukavic na karabinu, přičemž prsty směřují nahoru, takže ti nebude do nich padat sníh.
 • Elastické a vysoce prodyšné materiály.
 • Smart finger (možnost ovládat dotykové displeje).
 • Podšívka z nejkvalitnější Merino vlny.
 • Integrované návleky na rukavice, z neprofukavého a voděodolného materiálu PERTEX QUANTUM PRO, které lze snadno srolovat a sbalit do malé kapsičky na vrchní straně zápěstí.

Kůže pro vyšší odolnost a lepší přilnavost

Rukavice mají na dlani jemnou kozí kůži, která je vysoce odolná a prodlužuje životnost. Na nejvíc namáhaných místech jsou rukavice vyztuženy druhou vrstvou kůže. Na palci a ukazováčku nalezneš výztuhy z perforované kůže, které slouží pro lepší grip v úchopu. Díky jemné kůži a úpravě SMART FINGER na palci a ukazováčku můžeš používat svůj smartphone i v rukavicích. Na zápěstí je pásek pro jednodušší nasazení.

Skialpinistické rukavice

Rukavice ORTOVOX TOUR PRO COVER GLOVE jsou ideální na náročný skialpinismus, kdy potřebuješ mít ruce chráněné před chladem, ale nechceš se zbytečně potit. Jejich vysoká prodyšnost a citlivost v prstech je předurčuje pro fyzicky náročné aktivity jako skialpinismus a skitouring. Integrované návleky na rukavice zase zabezpečí, že ti nebude zima při sjezdech, nebo na hřebeni když se zvedne mrazivý vítr.

Nejkvalitnější Merino vlna

ORTOVOX používá pouze tu nejkvalitnější Merino vlnu z Tasmánie. Merino vlna je materiál, který časem degraduje pouze zanedbatelně a své funkční vlastnosti si zachovává po mnoho let. Merino vlna pochází pouze z vybraných farem, které splňují přísné standardy ORTOVOX WOOL PROMISE (OWP).

 • ORTOVOX získává novou merino vlnu z certifikovaných ovčích farem, které dodržují etické zásady zacházení se zvířaty.
 • Pouze vlna od tasmánských ovcí vyhovuje svojí kvalitou náročným požadavkům značky ORTOVOX.

Tyto farmy jsou v rámci OWP pravidelně monitorovány. Vlna samotná je 100% ekologická, a proto je i mimořádně environmentálně udržitelná. Dokonalé pohodlí a pocit hebkosti poskytuje Merino vlna díky tenkým vláknům, ze kterých jsou tvořeny jemné vlněné příze. Tato vlna navíc výborně reguluje teplotu a odvádí pot, takže se budeš cítit příjemně za jakýchkoliv podmínek. K tomu všemu Merino vlna díky svým antibakteriálním účinkům neutralizuje pachy a je velmi snadné se o ni starat.

Nekompromisní dvouletá záruka

Výrobky ORTOVOX jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě, a proto je řešení případné reklamace opravdu jednoduché. Pokud objevíš výrobní vadu, ať už párající se šev, vnější žmolkování nebo nefunkční zip, stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu, nebo vrácení peněz. Pro mimozáruční opravy má ORTOVOX vlastní servisní středisko, kde opraví vše.

Parametry

 • Barva dark pacific
 • Tvar rukavic Prstové
 • Značka ORTOVOX

Navštivte naši prodejnu a půjčovnu
ve Špindlerově Mlýně

Otevírací doba

Po–Pá  10:00 - 12:00  14:00 - 18:00
So          10:00 - 12:00  14:00 - 18:00
Ne         10:00 - 12:00

Adresa

Špindlerův mlýn č.p. 159
543 51
Ukázat mapu


Velikostní tabulky
RUKAVICE - vel. tabulka ortovox        
MUŽI--XSSMLXLXXL
ŽENYXSSML----
CM - OBVOD RUKY16,5117,7819,0520,3221,5922,8624,1325,4

Uvedené rozměry jsou v centimetrech.

Recenze

Žádné hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

Informace k získávání recenzí
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít

Cookies

Naše společnost používá soubory cookie ke správnému fungování vašeho oblíbeného e-shopu, k přizpůsobení obsahu stránek vašim potřebám, ke statistickým a marketingovým účelům. Kliknutím na tlačítko přijímám nám udělíte souhlas s jejich sběrem a zpracováním a my vám poskytneme ten nejlepší zážitek z nakupování.

Vaše nastavení souborů cookie

Zde máte možnost přizpůsobit soubory cookie v souladu s vlastními preferencemi a později podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout v patičce webu.

Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí.

Personalizaci provádíme na základě vámi prohlíženého zboží. Dále pak upravujeme zobrazovaný obsah podle toho, co vás zajímá.

Tyto cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a za pomoci získaných dat pak můžeme zlepšovat zážitek z nakupování našim zákazníkům.

Tyto cookies jsou využívány reklamními a sociálními sítěmi pro úpravu zobrazovaných reklam tak, aby pro vás byly zajímavé.