DO 16.4.2024 ZAVŘENO   V PŘÍPADĚ POTŘEBY VOLEJTE 731582403

Máte nějaký dotaz? +420 731 582 403 info@msportspindl.cz

Nákupní košík

V košíku nemáte žádné zboží.

ORTOVOX dásmká bunda MESOLA JACKET Autumn Leaves

Lehká dámská freeridová bunda hybridní konstrukce, která ti poskytne komfort softshellu a nepromokavou ochranu hardshellu.

Vyberte: velikost

Jakou velikost?

9 990 Kč

skladem Kdy zboží obdržím?

Za nákup tohoto zboží získáte 500 bodů do věrnostního programu.


Popis produktu

Lehká dámská freeridová bunda hybridní konstrukce, která ti poskytne komfort softshellu a nepromokavou ochranu hardshellu.

Když cesta za nejlepším prašanem vyžaduje náročný výstup na pásech, tam je dámská bunda ORTOVOX MESOLA JACKET W jako doma. Díky inteligentnímu mixu prodyšného softshellu a ochranného hardshellového materiálu poskytuje tato lehká freeridová bunda přesně ten výkon, který příslušné partie těla v horách vyžadují. Na kapuci, ramenech, rukávech a přední části poskytuje spolehlivou ochranu před větrem a počasím materiál MERINO DEEP SHELL s vysoce výkonnou membránou DERMIZAX® NX. Spodní část zad, podpaží a boky jsou ze softshellového materiálu MERINO AIRSOLATION, který je nejen měkký, prodyšný a větru a vodě odolný, ale poskytuje také velkou volnost pohybu.

- 3-vrstvý, nepromokavý, 100% větruodolný a vysoce prodyšný materiál DERMIZAX® NX ošetřený voděodpudivou DWR úpravou - na kapuci, ramenech, rukávech a přední části.

- Materiál MERINO AIRSOLATION - vysoce prodyšný, odolný proti větru a vodě, rychleschnoucí, lehký, ale zároveň velmi odolný proti oděru, strečový ve dvou směrech, ošetřený voděodolnou DWR úpravou bez obsahu PFC - spodní část zad, podpaží a boky.

- Merino vlna na vnitřní straně – pro co nejvyšší komfort a regulaci teploty a vlhkosti.

- Materiál je strečový ve čtyřech směrech.

- Volný střih pro pohodlné vrstvení a neomezený pohyb.
Ergonomicky tvarované rukávy s elastickými manžetami - lépe sedí a neomezují tě v pohybu.

- Nastavitelná kapuce ADJUSTABLE HOOD, nastavitelná jediným pohybem.

- Dvoucestný centrální zip s vnitřní légou, která slouží jako sekundární ochrana před vodou již tak nepromokavého zipu. Dvoucestný zip je praktický i při použití s lezeckým úvazkem.

- 2 velké přední kapsy se vstupy u centrálního zipu - jsou vyvýšené a tak se do nich dostaneš i přes bederní pás batohu nebo sedací úvazek.

- Větrací otvory v podpaží – velké větrací otvory, spolu s výbornou prodyšností zlepšují cirkulaci vzduchu. Větrací otvory mají 2 cestný zip.

- Stahování spodního lemu - snadno si jeho obvod upravíš i v rukavicích.

Vysoký komfort a funkčnost

Bunda ORTOVOX MESOLA JACKET W je vyrobena z kombinace nepromokavého třívrstvého materiálu a vysoce prodyšného softshellu. Zároveň má volný střih a je strečová, což umožňuje maximální volnost pohybu. Jemná merino vlna na vnitřní straně ji činí velmi pohodlnou, zajišťuje regulaci vlhkosti a klimatu a zabraňuje tvorbě zápachu. K celkovému pohodlí a vysoké funkčnosti přispívají velkorysé ventilační zipy, nastavitelné manžety v pase, prostorné kapsy a kapuce, kterou lze nastavit horizontálně i vertikálně jediným pohybem. Bunda ORTOVOX MESOLA JACKET W navíc neobsahuje PFC.

Na náročné výstupy za prašanem

Bundu ORTOVOX MESOLA JACKET W oceníš hlavně tehdy, když se vydáváš za prašanem a freeridem do vzdálenějších kuloárů. Při náročném výstupu oceníš její vysokou prodyšnost a při sjezdu stinným kuloárem zase její odolnost vůči větru a vlhkosti. Tato bunda je není jen vysoce funkční, ale její ležérní, atletický střih a svěží barvy jí dodávají také velmi cool vzhled.

MERINO DEEP SHELL s membránou DERMIZAX® NX

MERINO DEEP SHELL je 3-vrstvý materiál s nepromokavou membránou DERMIZAX® NX. Jedná se o neporézní membránu, kterou vyrábí japonská společnost Toray. Materiál sa snadno udržuje a má dlouhou životnost. Nepromokavost je samozřejmostí. Kromě toho je strečový ve čtyřech směrech, což oceníš při náročném pohybu. Podlepené švy a ekologicky nezávadná DWR úprava bez obsahu PFC poskytují maximální odolnost vůči vodě.

- Plošná hmotnost materiálu MERINO DEEP SHELL - 130g/m2.

- Je odolný, elastický ve 4 směrech a má podlepené švy.

Membrána DERMIZAX® NX - nepromokavost – vodní sloupec 20 000 mm, prodyšnost 32 000 g/m2/24h, 100% odolnost vůči větru.

MERINO AIRSOLATION

Lehký a prodyšný odolný vůči větru a vodě, to je materiál MERINO AIRSOLATION, který poskytuje vynikající pohodlí a nekompromisní funkčnost. Na vnější straně je tvořen vrstvou polyamidu, který vyniká svojí odolností vůči oděru a skvěle chrání před nepříznivým počasím. Na vnitřní straně je podšívka z merino vlny, která hřeje, je příjemná na pokožku a skvěle reguluje teplotu a vlhkost. Materiál s 10% obsahem elastanu je pak zpracován pomocí technologie 2-way stretch, díky které je pružný čímž poskytuje nevídanou volnost pohybu.

Nastavitelná kapuce

Kapuce ADJUSTABLE HOOD je prostorná a její velikost nastavíš pohodlně a jednoduše jenom jedním pohybem. Stahování ze zadu hlavy slouží jako pro stažení v horizontálním směru tak i pro stažení ve směru vertikálním. Žádné zbytečné šňůrky a patenty které tě obtěžují na bradě. 

- Vysoký límec - dokonale zakrývá tvář i při pohledu vzhůru. 

- Pevný kšilt.

- Během jízdy chrání před větrem a sněhem.

Nekompromisní dvouletá záruka

Výrobky ORTOVOX jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě, a proto je řešení případné reklamace opravdu jednoduché. Pokud objevíš výrobní vadu, ať už párající se šev, vnější žmolkování nebo nefunkční zip, stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu, nebo vrácení peněz. Pro mimozáruční opravy má ORTOVOX vlastní servisní středisko, kde opraví vše.

Parametry

  • Barva autumn leaves
  • Nepromokavost 20 000 mm
  • Dermizax Ano
  • Materiál Hlavní materiál: 79% polyamid, 11% vlna, 10% elast, Membrána: Dermizax NX
  • Značka ORTOVOX

Navštivte naši prodejnu a půjčovnu
ve Špindlerově Mlýně

Otevírací doba

Po–Pá  10:00 - 12:00  14:00 - 18:00
So          10:00 - 12:00  14:00 - 18:00
Ne         10:00 - 12:00

Adresa

Špindlerův mlýn č.p. 159
543 51
Ukázat mapu


Velikostní tabulky
DÁMY - vel. tabulka ortovoxXSsMLXL
OBVOD HRUDNÍKu78-8283-8788-9293-9899-104
obvod pasu61-6566-7071-7576-8182-87
obvod boků86-9091-9596-100101-106107-112
vnitřní délka nohou (krátké)70-7171-7272-7474-7676-78
vnitřní délka nohou75-7676-7777-7979-8181-83
vnitřní délka nohou (dlouhé)80-8181-8282-8484-8686-88
výška postavy160-163163-166166-170170-174174-178

Uvedené rozměry jsou v centimetrech.

Recenze

Žádné hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

Informace k získávání recenzí
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Kdy zboží obdržím? zavřít

skladem

PPL v úterý 16. 4. zdarma
Zásilkovna v úterý 16. 4. zdarma
Osobní odběr dnes zdarma

Termíny doručení jsou závislé na aktuální situaci a kapacitách přepravních společností.

Přihlášení zavřít

Cookies

Naše společnost používá soubory cookie ke správnému fungování vašeho oblíbeného e-shopu, k přizpůsobení obsahu stránek vašim potřebám, ke statistickým a marketingovým účelům. Kliknutím na tlačítko přijímám nám udělíte souhlas s jejich sběrem a zpracováním a my vám poskytneme ten nejlepší zážitek z nakupování.

Vaše nastavení souborů cookie

Zde máte možnost přizpůsobit soubory cookie v souladu s vlastními preferencemi a později podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout v patičce webu.

Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí.

Personalizaci provádíme na základě vámi prohlíženého zboží. Dále pak upravujeme zobrazovaný obsah podle toho, co vás zajímá.

Tyto cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a za pomoci získaných dat pak můžeme zlepšovat zážitek z nakupování našim zákazníkům.

Tyto cookies jsou využívány reklamními a sociálními sítěmi včetně Googlu pro přenos osobních údajů a personalizaci reklam, aby pro vás byly zajímavé.