Máte nějaký dotaz? +420 731 582 403 info@msportspindl.cz

Nákupní košík

V košíku nemáte žádné zboží.

ORTOVOX dámské kalhoty VAJOLET PANTS coral

Odolné, lehké a prodyšné dámske lezecké kalhoty pro náročné výstupy. Díky nastavitelným manžetám na kotnících jsou připraveny na všechny výzvy letního lezení.

Vyberte: velikost

Jakou velikost?

3 790 Kč

skladem Kdy zboží obdržím?

Za nákup tohoto zboží získáte 190 bodů do věrnostního programu.


Popis produktu

Dámské kalhoty ORTOVOX VAJOLET PANTS jsou ideální, pokud hledáš odolné a zároveň lehké kalhoty, které tě budou doprovázet na dobrodružných letních horolezeckých výpravách. Kombinace pružných materiálů s extrémně odolným vláknem Cordura® zaručuje, že tě nezklamou ani při extrémním výkonu. Volný střih s anatomicky tvarovanými koleny a praktickými kapsami zajistí, že si je nebudeš chtít sundat ani během odpočinkového dne nebo pěšího výletu.

  • Naprostá volnost pohybu díky vysoce elastickému materiálu MERINO SHIELD ULTRA LIGHT - strečovému ve všech 4 směrech.
  • Odolnost proti oděru díky příměsi Cordura® (>30 000 cyklů oděru v testu Martindale).
  • Inserty odolné vůči oděru o skálu.
  • Lehké a rychleschnoucí.
  • Voděodolnost díky úpravě DWR bez obsahu PFC.

S lehkostí do skal

Lehké, ale odolné kalhoty ORTOVOX VAJOLET PANTS kombinují letní lehkost s odolností proti oděru a jsou jako doma na strmých skalních stěnách. Díky tomu nebudeš ani na chvíli váhat, zda se pustit do velkých stěn! Zesílené části z materiálu s příměsí vlákna Cordura® chrání také před drsnou skálou.

Tenký, elastický hlavní materiál řady MERINO SHIELD ULTRA LIGHT zaručuje naprostou volnost pohybu bez ohledu na náročnost lezení. Díky tenkému materiálu, který je pružný ve všech 4 směrech, a anatomicky tvarovaným kolenům budou kalhoty kopírovat každý váš pohyb.

Merino shield ultra light

Odolnost a lehkost: hlavní materiál kalhot MERINO SHIELD ULTRA LIGHT je vyroben z polyamidu a elastanu. Kombinace těchto materiálů zajišťuje volnost pohybu. Výsledný materiál je jedním z nejlehčích v řadě krátkých a dlouhých kalhot ORTOVOX. Díky technologii DWR je také voděodolný.

Pohodlí je základ úspěchu

Nastavitelný pas je podšitý tasmánskou merino vlnou, která zajišťuje skvělý tepelný komfort a regulaci vlhkosti. Opasek lze také snadno nastavit jednou rukou. Navíc tě díky plochému designu nebude tlačit ani pod lezeckým úvazkem. Kalhoty ORTOVOX VAJOLET PANTS mají dvě boční kapsy a jednu praktickou kapsu na mapu nebo topo na stehně, aby bylo topo vždy po ruce.

Na detailech záleží

Překážejí ti běžné kalhoty ve výhledu při cestách, kde je potřeba precizní práce nohou? S kalhotami ORTOVOX VAJOLET PANTS na to můžeš zapomenout - manžety těchto kalhot jsou elastické a jejich šířku si můžeš nastavit přesně podle svých potřeb.

Nejkvalitnější Merino vlna

ORTOVOX používá pouze tu nejkvalitnější Merino vlnu z Tasmánie. Merino vlna je materiál, který časem degraduje pouze zanedbatelně a své funkční vlastnosti si zachovává po mnoho let. Merino vlna pochází pouze z vybraných farem, které splňují přísné standardy ORTOVOX WOOL PROMISE (OWP).

  • ORTOVOX získává novou merino vlnu z certifikovaných ovčích farem, které dodržují etické zásady zacházení se zvířaty.
  • Pouze vlna od tasmánských ovcí vyhovuje svojí kvalitou náročným požadavkům značky ORTOVOX.

Tyto farmy jsou v rámci OWP pravidelně monitorovány. Vlna samotná je 100% ekologická, a proto je i mimořádně environmentálně udržitelná. Dokonalé pohodlí a pocit hebkosti poskytuje Merino vlna díky tenkým vláknům, ze kterých jsou tvořeny jemné vlněné příze. Tato vlna navíc výborně reguluje teplotu a odvádí pot, takže se budeš cítit příjemně za jakýchkoliv podmínek. K tomu všemu Merino vlna díky svým antibakteriálním účinkům neutralizuje pachy, a je velmi snadné se o ni starat.

Nekompromisní dvouletá záruka

Výrobky ORTOVOX jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě, a proto je řešení případné reklamace opravdu jednoduché. Pokud objevíš výrobní vadu, ať už párající se šev, vnější žmolkování nebo nefunkční zip, stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu, nebo vrácení peněz. Pro mimozáruční opravy má ORTOVOX vlastní servisní středisko, kde opraví vše

Parametry

Navštivte naši prodejnu a půjčovnu
ve Špindlerově Mlýně

Otevírací doba

Po–Pá  10:00 - 12:00  14:00 - 18:00
So          10:00 - 12:00  14:00 - 18:00
Ne         10:00 - 12:00

Adresa

Špindlerův mlýn č.p. 159
543 51
Ukázat mapu


Velikostní tabulky
DÁMY - vel. tabulka ortovoxXSsMLXL
OBVOD HRUDNÍKu78-8283-8788-9293-9899-104
obvod pasu61-6566-7071-7576-8182-87
obvod boků86-9091-9596-100101-106107-112
vnitřní délka nohou (krátké)70-7171-7272-7474-7676-78
vnitřní délka nohou75-7676-7777-7979-8181-83
vnitřní délka nohou (dlouhé)80-8181-8282-8484-8686-88
výška postavy160-163163-166166-170170-174174-178

Uvedené rozměry jsou v centimetrech.

Recenze

Žádné hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

Informace k získávání recenzí
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Kdy zboží obdržím? zavřít

skladem

PPL zítra zdarma
Zásilkovna zítra zdarma
Osobní odběr dnes zdarma

Termíny doručení jsou závislé na aktuální situaci a kapacitách přepravních společností.

Přihlášení zavřít

Cookies

Naše společnost používá soubory cookie ke správnému fungování vašeho oblíbeného e-shopu, k přizpůsobení obsahu stránek vašim potřebám, ke statistickým a marketingovým účelům. Kliknutím na tlačítko přijímám nám udělíte souhlas s jejich sběrem a zpracováním a my vám poskytneme ten nejlepší zážitek z nakupování.

Vaše nastavení souborů cookie

Zde máte možnost přizpůsobit soubory cookie v souladu s vlastními preferencemi a později podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout v patičce webu.

Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí.

Personalizaci provádíme na základě vámi prohlíženého zboží. Dále pak upravujeme zobrazovaný obsah podle toho, co vás zajímá.

Tyto cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a za pomoci získaných dat pak můžeme zlepšovat zážitek z nakupování našim zákazníkům.

Tyto cookies jsou využívány reklamními a sociálními sítěmi pro úpravu zobrazovaných reklam tak, aby pro vás byly zajímavé.