OTEVÍRACÍ DOBA 10.6. - 14.6.2024: od 14:00 do 18:00. V případě potřeby volejte 731582403.

Máte nějaký dotaz? +420 731 582 403 info@msportspindl.cz

Nákupní košík

V košíku nemáte žádné zboží.

ORTOVOX dámské kalhoty MESOLA PANTS Sly Fox

Lehké dámské freeridové kalhoty hybridní konstrukce, které ti poskytnou komfort softshellu a nepromokavou ochranu hardshellu.

Vyberte: velikost

9 790 Kč

skladem Kdy zboží obdržím?

Za nákup tohoto zboží získáte 490 bodů do věrnostního programu.


Popis produktu

Lehké dámské freeridové kalhoty hybridní konstrukce, které ti poskytnou komfort softshellu a nepromokavou ochranu hardshellu.

Když cesta za nejlepším prašanem vyžaduje náročný výstup na pásech, tam jsou dámské kalhoty ORTOVOX MESOLA PANTS W jako doma. Díky inteligentnímu mixu prodyšného softshellu a ochranného hardshellového materiálu poskytují tyto lehké freeridové kalhoty přesně ten výkon, který příslušné partie těla v horách vyžadují. Na lýtkách a přední straně stehen poskytuje spolehlivou ochranu před větrem a počasím materiál MERINO DEEP SHELL s vysoce výkonnou membránou DERMIZAX® NX. Zadní strana stehen, sed, boky a pas jsou ze softshellového materiálu MERINO AIRSOLATION, který je nejen měkký, prodyšný a větru a vodě odolný, ale poskytuje také velkou volnost pohybu.

- 3-vrstvý, nepromokavý, 100% větruodolný a vysoce prodyšný materiál DERMIZAX® NX ošetřený voděodpudivou DWR úpravou - na lýtkách a přední straně stehen.

- Materiál MERINO AIRSOLATION - vysoce prodyšný, odolný proti větru a vodě, rychleschnoucí, lehký ale zároveň velmi odolný vůči oděru, strečový ve dvou směrech, ošetřený voděodolnou DWR úpravou bez obsahu PFC - zadní strana stehen, sed, boky a pas.

- Merino vlna na vnitřní straně – pro co nejvyšší komfort a regulaci teploty a vlhkosti.

- Materiál je strečový ve čtyřech směrech.

- Volný střih pro pohodlné vrstvení a neomezený pohyb v prašanu.

- Nastavitelný pás – stahování na bocích na suchý zip, nic tě nebude tlačit ani v kombinaci s horolezeckým úvazkem. Zapínání na zip a patentky.

- Anatomicky tvarovaná oblast kolen - lépe sedí a neomezují tě v pohybu.

- Jedna boční kapsa s kontrastním zipem.

- Jedna velká kapsa na stehně - najdeš v ní lehkou pojistnou karabinu pro připevnění lavinového vyhledávače.

- Větrací otvory na zip na bocích – spolu s výbornou prodyšností zlepšují cirkulaci vzduchu.

- Na vnitřní straně kalhot jsou integrovány návleky na lyžáky, které zajišťují maximální ochranu před vniknutím sněhu.

- Spodní část kalhot je vyztužena aby odolali hranám lyží nebo mačkám.

Vysoký komfort a funkčnost

Kalhoty ORTOVOX MESOLA PANTS W jsou vyrobeny z kombinace nepromokavého třívrstvého materiálu a vysoce prodyšného softshellu. Zároveň mají volný střih a jsou strečové, což umožňuje maximální volnost pohybu. Jemná merino vlna na vnitřní straně je činí velmi pohodlnými, zajišťuje regulaci vlhkosti a klimatu a zabraňuje tvorbě zápachu. K celkovému pohodlí a vysoké funkčnosti přispívají velkorysé ventilační zipy, nastavitelné manžety v pase, prostorné kapsy a integrované návleky proti sněhu. Kalhoty ORTOVOX MESOLA PANTS W navíc neobsahují PFC.

Na náročné výstupy za prašanem

Kalhoty ORTOVOX MESOLA PANTS W oceníš hlavně tehdy, když se vydáváš za prašanem a freeridem do vzdálenějších kuloárů. Při náročném výstupu oceníš jejich vysokou prodyšnost a při sjezdu stinných kuloárů zase jejich odolnost proti větru a vlhkosti. Tyto kalhoty jsou nejen vysoce funkční, ale jejich ležérní, atletický střih a svěží barvy jim dodávají i velmi cool vzhled.

MERINO DEEP SHELL s membránou DERMIZAX® NX

MERINO DEEP SHELL je 3-vrstvý materiál s nepromokavou membránou DERMIZAX® NX. Jedná se o neporézní membránu, kterou vyrábí japonská společnost Toray. Materiál sa snadno udržuje a má dlouhou životnost. Nepromokavost je samozřejmostí. Kromě toho je strečový ve čtyřech směrech, což oceníš při náročném pohybu. Podlepené švy a ekologicky nezávadná DWR úprava bez obsahu PFC poskytují maximální odolnost vůči vodě.

- Plošná hmotnost materiálu MERINO DEEP SHELL - 130g/m2.

- Je odolný, elastický ve 4 směrech a má podlepené švy.

Membrána DERMIZAX® NX - nepromokavost – vodní sloupec 20 000 mm, prodyšnost 32 000 g/m2/24h, 100% odolnost vůči větru.

MERINO AIRSOLATION

Lehký a prodyšný odolný vůči větru a vodě, to je materiál MERINO AIRSOLATION, který poskytuje vynikající pohodlí a nekompromisní funkčnost. Na vnější straně je tvořen vrstvou polyamidu, který vyniká svojí odolností vůči oděru a skvěle chrání před nepříznivým počasím. Na vnitřní straně je podšívka z merino vlny, která hřeje, je příjemná na pokožku a skvěle reguluje teplotu a vlhkost. Materiál s 10% obsahem elastanu je pak zpracován pomocí technologie 2-way stretch, díky které je pružný čímž poskytuje nevídanou volnost pohybu.

Nekompromisní dvouletá záruka

Výrobky ORTOVOX jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě, a proto je řešení případné reklamace opravdu jednoduché. Pokud objevíš výrobní vadu, ať už párající se šev, vnější žmolkování nebo nefunkční zip, stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu, nebo vrácení peněz. Pro mimozáruční opravy má ORTOVOX vlastní servisní středisko, kde opraví vše.

Parametry

  • Barva sly fox
  • Nepromokavost 20 000 mm
  • Dermizax Ano
  • Materiál Hlavní materiál: 79% polyamid, 11% vlna, 10% elast, Membrána: Dermizax NX
  • Značka ORTOVOX

Navštivte naši prodejnu a půjčovnu
ve Špindlerově Mlýně

Otevírací doba

Po–Pá  10:00 - 12:00  14:00 - 18:00
So          10:00 - 12:00  14:00 - 18:00
Ne         10:00 - 12:00

Adresa

Špindlerův mlýn č.p. 159
543 51
Ukázat mapu


Recenze

Žádné hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

Informace k získávání recenzí
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Kdy zboží obdržím? zavřít

skladem

PPL ParcelShop v úterý 18. 6. zdarma
PPL v úterý 18. 6. zdarma
Zásilkovna v úterý 18. 6. zdarma
Osobní odběr dnes zdarma

Termíny doručení jsou závislé na aktuální situaci a kapacitách přepravních společností.

Přihlášení zavřít

Cookies

Naše společnost používá soubory cookie ke správnému fungování vašeho oblíbeného e-shopu, k přizpůsobení obsahu stránek vašim potřebám, ke statistickým a marketingovým účelům. Kliknutím na tlačítko přijímám nám udělíte souhlas s jejich sběrem a zpracováním a my vám poskytneme ten nejlepší zážitek z nakupování.

Vaše nastavení souborů cookie

Zde máte možnost přizpůsobit soubory cookie v souladu s vlastními preferencemi a později podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout v patičce webu.

Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí.

Personalizaci provádíme na základě vámi prohlíženého zboží. Dále pak upravujeme zobrazovaný obsah podle toho, co vás zajímá.

Tyto cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a za pomoci získaných dat pak můžeme zlepšovat zážitek z nakupování našim zákazníkům.

Tyto cookies jsou využívány reklamními a sociálními sítěmi včetně Googlu pro přenos osobních údajů a personalizaci reklam, aby pro vás byly zajímavé.