NOVINKA - BRÝLE 100% AEROCRAFT 

Máte nějaký dotaz? +420 731 582 403 info@msportspindl.cz

Nákupní košík

V košíku nemáte žádné zboží.

ORTOVOX dámská kraťasy Ws COL BECCHEI WB SHORTS Black Raven

Lehké svrchní dámské převlekové kraťasy z kombinace větruodelného materiálu na přední straně a nepromokavého materiálu na straně zadní. Ideální na skialpinismus a skitouring.

Vyberte: velikost

Jakou velikost?

4 990 Kč

skladem Kdy zboží obdržím?

Za nákup tohoto zboží získáte 250 bodů do věrnostního programu.


Popis produktu

Technické dámské kraťasy ORTOVOX COL BECCHEI SHORTS jsou jako stvořeny pro náročné túry na lyžích ve vysokohorském terénu.

Jsou obzvláště lehké, pevné a pružné. Hlavním materiálem je MERINO NATURETEC LIGHT, který poskytuje vynikající prodyšnost a pružnost, ale přesto je odolný proti větru.

Zepředu jsou vložky z větruodolné membrány WRAP KNIT a na zadní straně je použita membrána DERMIZAX®NX, která je zcela odolná proti větru a vodě.

- Větruodolná přední strana díky materiálu WRAP KNIT

- Voděodolná a větruodolná zadní strana díky membráně DERMIZAX®NX

- Elastické panely z materiálu Merino Naturtec Light

- Elastický nastavitelný pás (gumička se stahováním)

- Pás je podšitý materiálem Merino Mesh pro ještě vyšší komfort

- Boční zipy (na obou stranách) pro snadné oblékání a svlékání

- Střih - Regular Fit

Kombinace syntetiky a vlny pro maximální životnost a funkčnost

U kraťasů ORTOVOX COL BECCHEI SHORTS se klade důraz na prodyšnost a odolnost vůči větru. Proto je jako hlavní materiál použít softshell MERINO NATURTEC LIGHT od švýcarské firmy Schoeller®. Vlna na vnitřní straně rychle odvádí pot a hřeje i po propocení kalhot.

Spolehlivá odolnost proti větru i vodě.

V přední části jsou vložky ze speciálního třívrstvého materiálu WARP KNIT s větruodolnou membránou, které chrání před nepříznivým počasím, no přesto zůstávají prodyšné. Vzduchové kapsy v tkanině poskytují lehkou izolaci.

Na zadní straně je použita membrána DERMIZAX®NX, která je zcela odolná proti větru a vodě. Šířkově nastavitelný pas se stahovací šňůrkou nabízí snadnou úpravu a jeho podšívka z merino vlny poskytuje ještě větší pohodlí. Boční zipy po celé délce umožňují rychlé oblékání a svlékání šortek.

Na kalhotách jsou použity pouze ploché švy, které nijak netlačí. V zájmu ochrany životního prostředí jsou kraťasy bez PFC.

Nejkvalitnější Merino vlna.

ORTOVOX používá pouze tu nejkvalitnější Merino vlnu z Tasmánie. Merino vlna je materiál, který časem degraduje pouze zanedbatelně a své funkční vlastnosti si zachovává po mnoho let. Merino vlna pochází pouze z vybraných farem, které splňují přísné standardy ORTOVOX WOOL PROMISE (OWP).

- ORTOVOX získává novou merino vlnu z certifikovaných ovčích farem, které dodržují etické zásady zacházení se zvířaty.

- Pouze vlna od tasmánských ovcí vyhovuje svojí kvalitou náročným požadavkům značky ORTOVOX.

Tyto farmy jsou v rámci OWP pravidelně monitorovány. Vlna samotná je 100% ekologická, a proto je i mimořádně environmentálně udržitelná. Dokonalé pohodlí a pocit hebkosti poskytuje Merino vlna díky tenkým vláknům, ze kterých jsou tvořeny jemné vlněné příze. Tato vlna navíc výborně reguluje teplotu a odvádí pot, takže se budeš cítit příjemně za jakýchkoliv podmínek. K tomu všemu Merino vlna díky svým antibakteriálním účinkům neutralizuje pachy a je velmi snadné se o ni starat.

Nekompromisní dvouletá záruka.

Výrobky ORTOVOX jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě, a proto je řešení případné reklamace opravdu jednoduché. Pokud objevíš výrobní vadu, ať už párající se šev, vnější žmolkování nebo nefunkční zip, stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu, nebo vrácení peněz. Pro mimozáruční opravy má ORTOVOX vlastní servisní středisko, kde opraví vše.

Pro náročný skitouring, kdy nechceš brát ohledy na počasí.

Vnější odolný materiál a vnitřní funkční vlna dohromady vytváří skvělé převlekové kraťasy na skialpinismus a skitouring. Strečový materiál a ergonomický střih ti zabezpečí maximální komfort a volnost pohybu i při náročném fyzickém výkonu.

Parametry

Navštivte naši prodejnu a půjčovnu
ve Špindlerově Mlýně

Otevírací doba

Po–Pá  10:00 - 12:00  14:00 - 18:00
So          10:00 - 12:00  14:00 - 18:00
Ne         10:00 - 12:00

Adresa

Špindlerův mlýn č.p. 159
543 51
Ukázat mapu


Velikostní tabulky
DÁMY - vel. tabulka ortovoxXSsMLXL
OBVOD HRUDNÍKu78-8283-8788-9293-9899-104
obvod pasu61-6566-7071-7576-8182-87
obvod boků86-9091-9596-100101-106107-112
vnitřní délka nohou (krátké)70-7171-7272-7474-7676-78
vnitřní délka nohou75-7676-7777-7979-8181-83
vnitřní délka nohou (dlouhé)80-8181-8282-8484-8686-88
výška postavy160-163163-166166-170170-174174-178

Uvedené rozměry jsou v centimetrech.

Recenze

Žádné hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

Informace k získávání recenzí
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Kdy zboží obdržím? zavřít

3 ks skladem

PPL ParcelShop zítra zdarma
PPL zítra zdarma
Zásilkovna zítra zdarma
Osobní odběr dnes zdarma

Termíny doručení jsou závislé na aktuální situaci a kapacitách přepravních společností.

Přihlášení zavřít

Cookies

Naše společnost používá soubory cookie ke správnému fungování vašeho oblíbeného e-shopu, k přizpůsobení obsahu stránek vašim potřebám, ke statistickým a marketingovým účelům. Kliknutím na tlačítko přijímám nám udělíte souhlas s jejich sběrem a zpracováním a my vám poskytneme ten nejlepší zážitek z nakupování.

Vaše nastavení souborů cookie

Zde máte možnost přizpůsobit soubory cookie v souladu s vlastními preferencemi a později podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout v patičce webu.

Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí.

Personalizaci provádíme na základě vámi prohlíženého zboží. Dále pak upravujeme zobrazovaný obsah podle toho, co vás zajímá.

Tyto cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a za pomoci získaných dat pak můžeme zlepšovat zážitek z nakupování našim zákazníkům.

Tyto cookies jsou využívány reklamními a sociálními sítěmi včetně Googlu pro přenos osobních údajů a personalizaci reklam, aby pro vás byly zajímavé.