NOVINKA - BRÝLE 100% AEROCRAFT 

Máte nějaký dotaz? +420 731 582 403 info@msportspindl.cz

Nákupní košík

V košíku nemáte žádné zboží.

ORTOVOX dámská bunda PIZ SEGNAS JACKET Arctic Grey

Lehká dámská zateplovací bunda s vlněnou izolací SWISSWOOL®. Ideální pro obzvlášť chladné dny.

Vyberte: velikost

Jakou velikost?

8 290 Kč

skladem Kdy zboží obdržím?

Za nákup tohoto zboží získáte 415 bodů do věrnostního programu.


Popis produktu

Zateplenou dámskou bundu ORTOVOX SWISSWOOL PIZ SEGNAS JACKET W s vysoce hřejivou izolací SWISSWOOL®, oceníte především během chladných dní v prašanu.

Vnější vrstva této zateplené bundy je vyrobena z prošívaného, ​​elastického, prodyšného a větruodolného materiálu TEC STRETCH, zatímco vnitřní lehká funkční izolace SWISSWOOL® vás udrží v teple za každých okolností. 

Bunda tak nabízí optimální volnost pohybu a ideální mikroklima a zároveň je kompaktně sbalitelná.

- Povrchový materiál TEC STRETCH - elastický, větruvzdorný a extrémně prodyšný.

- Izolace - 90 g/m2 SWISSWOOL® na přední straně, zádech, ramenech a vnějších rukávech, 60 g/m2 SWISSWOOL® na bocích, vnitřních rukávech a v podpaží - ideální poměr hmotnosti a izolace, přirozeně reguluje teplotu a vlhkost, fair trade, udržitelná výroba .

- Vysoký límec s elastickým lemem.

- Jedna velká náprsní kapsa - snadno dostupná i s batohem na zádech.

- Střih Regular Fit.

- High-Reach Performance Fit - ergonomicky tvarované rukávy a oblast ramen, přizpůsobené častým pohybům s rukama nad hlavou. To oceníš při náročném pohybu v alpském terénu.

- Elastické manžety na rukávech a spodním lemu bundy.

- Ekologická, bez obsahu PFC, Made in Europe.

Spolehlivá a funkční

Lehká zateplená bunda ORTOVOX SWISSWOOL PIZ SEGNAS JACKET W má ležérní střih a jen ty nejpotřebnější funkční prvky. V kombinaci s decentním elastickým lemováním límce, elastickými manžetami, větruodolným a extrémně prodyšným vnější materiál TEC-STRETCH spolehlivě odolá každému počasí. Náprsní kapsa je optimalizovaná pro batoh a poskytuje dostatek prostoru pro uložení telefonu nebo energetické tyčinky. V zájmu ochrany životního prostředí neobsahuje PFC, je klimaticky neutrální a vyrobená v Evropě.

Funkční a stylová

Bunda ORTOVOX SWISSWOOL PIZ SEGNAS JACKET W je jednoduchá, ale dokonale funkční, ideální na dlouhé dny strávené ježděním v prašanu. Během mrazivých dní ji oceníte, jako zateplovací vrstvu pod hardshell a v pěkném počasí vám poslouží zase jako funkční vrchní vrstva. Navíc je díky netradičnímu prošívání neuvěřitelně elegantní, takže zaručeně neuniknete pozornosti ani při večerní procházce zasněženým resortem.

SWISSWOOL® – příběh s obnoveným chovem švýcarských ovcí

Přírodní zdroje jsou často lepšími materiály než jakákoliv syntetika. Srst švýcarských ovcí je toho příkladem. Není sice jemná jako merino, ale ORTOVOX se rozhodl její potenciál využít na izolační vrstvy a svým nápadem výrazně pomohl chovu ovcí a tamním farmářům.

SWISSWOOL® je komfortní izolace zhotovená z pásů švýcarské vlny. Ty jsou umístěny v jednotlivých panelech bundy, díky čemuž drží na svém místě a neposunují se. Tato vlněná izolace je ideální na aktivní pohyb, protože vlna absorbuje až 35 % vlhkosti do svého jádra, takže i při vysoké fyzické aktivitě máš pocit sucha. Navíc při porovnání se syntetickým izolačním materiálem degraduje jen zanedbatelně a zachovává si své vlastnosti po mnoho let.

- Neutralizace zápachu.

- Antibakteriální funkce.

- Velký termoregulační rozsah.

- Absorpce vlhkosti.

- Nenáročnost údržby.

Nekompromisní dvouletá záruka

Výrobky ORTOVOX jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě, a proto je řešení případné reklamace opravdu jednoduché. Pokud objevíte výrobní vadu, ať už párající se šev, vnější žmolkování nebo nefunkční zip, stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu, nebo vrácení peněz. Pro mimozáruční opravy má ORTOVOX vlastní servisní středisko, kde opraví vše.

Parametry

  • Barva arctic grey
  • Materiál Výplň: 80% virgin wool, 20% polylactide, vnější část - 100% polyamide
  • Značka ORTOVOX

Navštivte naši prodejnu a půjčovnu
ve Špindlerově Mlýně

Otevírací doba

Po–Pá  10:00 - 12:00  14:00 - 18:00
So          10:00 - 12:00  14:00 - 18:00
Ne         10:00 - 12:00

Adresa

Špindlerův mlýn č.p. 159
543 51
Ukázat mapu


Velikostní tabulky
DÁMY - vel. tabulka ortovoxXSsMLXL
OBVOD HRUDNÍKu78-8283-8788-9293-9899-104
obvod pasu61-6566-7071-7576-8182-87
obvod boků86-9091-9596-100101-106107-112
vnitřní délka nohou (krátké)70-7171-7272-7474-7676-78
vnitřní délka nohou75-7676-7777-7979-8181-83
vnitřní délka nohou (dlouhé)80-8181-8282-8484-8686-88
výška postavy160-163163-166166-170170-174174-178

Uvedené rozměry jsou v centimetrech.

Recenze

Žádné hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

Informace k získávání recenzí
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Kdy zboží obdržím? zavřít

2 ks skladem

PPL ParcelShop zítra zdarma
PPL zítra zdarma
Zásilkovna zítra zdarma
Osobní odběr dnes zdarma

Termíny doručení jsou závislé na aktuální situaci a kapacitách přepravních společností.

Přihlášení zavřít

Cookies

Naše společnost používá soubory cookie ke správnému fungování vašeho oblíbeného e-shopu, k přizpůsobení obsahu stránek vašim potřebám, ke statistickým a marketingovým účelům. Kliknutím na tlačítko přijímám nám udělíte souhlas s jejich sběrem a zpracováním a my vám poskytneme ten nejlepší zážitek z nakupování.

Vaše nastavení souborů cookie

Zde máte možnost přizpůsobit soubory cookie v souladu s vlastními preferencemi a později podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout v patičce webu.

Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí.

Personalizaci provádíme na základě vámi prohlíženého zboží. Dále pak upravujeme zobrazovaný obsah podle toho, co vás zajímá.

Tyto cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a za pomoci získaných dat pak můžeme zlepšovat zážitek z nakupování našim zákazníkům.

Tyto cookies jsou využívány reklamními a sociálními sítěmi včetně Googlu pro přenos osobních údajů a personalizaci reklam, aby pro vás byly zajímavé.