Máte nějaký dotaz? +420 731 582 403 info@msportspindl.cz

Nákupní košík

V košíku nemáte žádné zboží.

Výprodej

ORTOVOX batoh TRAD ZERO 18 Heritage Blue

Extrémně lehký batoh pro vícedélkové lezení do kterého sbalíš vše potřebné. Lehký a odolný s možností sbalení do integrované kapsičky.

-29 %

1 550 Kč

2 190 Kč

skladem Kdy zboží obdržím?

Za nákup tohoto zboží získáte 78 bodů do věrnostního programu.


Popis produktu

Batoh TRAD ZERO 18 je ideální pro lezce, kteří se chystají na krátké a nenáročné horolezecké výstupy.  Sbalíš do něj vše potřebné pro krátké jednodenní lezecké výstupy a zároveň na něj připevníš spoustu materiálu pro pohodlné nástupy. Jeho tvar, zádový systém i ramenní popruhy neomezují při náročném lezeckém pohybu. Pouhých 370 g je opravdu čisté minimum, které můžeš od horolezeckého batohu očekávat. Čistý design bez zbytečností.

Extrémně lehký, ale pevný

Extrémně lehký batoh, který váží jen 370 g. Celý batoh můžeš sbalit do integrované kapsičky. Balíček můžeš připevnit na úvazek pomocí integrované karabiny. Přes nízkou hmotnost má batoh komfortní a měkký zádový systém i ramenní popruhy. Nízká hmotnost není na úkor kvality ani komfortu.

Vybavení není problém

Uvnitř batohu připevníš rezervoár na vodu a hadičku vyvedeš na ramenní popruh. Z přední strany jsou očka na lezecký materiál, a vrchním popruhem na batoh snadno připevníš lano nebo přilbu.

Píšťalka a emergency card

Batoh ti drží pevně na zádech díky anatomicky tvarovaným ramenním popruhům a nastavitelnému hrudnímu popruhu, kde navíc nalezneš píšťalku. Vevnitř v batohu je i kapsička s EMERGENCY CARD, do které si napíšeš své osobní údaje, alergie a krevní skupinu, což usnadní práci záchranářům.

Rychlost v horách hraje roli

Vstup do hlavní komory batohu stáhneš pomocí integrovaného popruhu v límci s rychlostním zámkem. Jednoduše stačí stáhnout, zaklopit víko a batoh je pevně uzavřen. Zatažením plastové spony zámek uvolníš a otevřeš batoh. V kapsičce je i plastová karabina na klíče. Tato kapsa zároveň slouží ke sbalení batohu do vlastní kapsy.

Služebník na mnoho let

Batoh je z pevného a trvalého recyklovaného polyamidu. Pevnost je zvýšená RIPSTOP zpracováním a vodoodpudivou DWR úpravu. Batoh ti vydrží po mnoho let ve stejných barvách. Do materiálu je přidáván UV stabilizátor, který zabraňuje vyblednutí barev.

Horolezecký batoh pro jednodenní akci

Lehký horolezecký batoh pro vícedélkové lezení. Pevně drží na zádech i bez bederního porpuhu a nerozhodí tvé těžiště ani v převisech. Stačí ho správně dotáhnout. Je dostatečně objemný s možností uchycení lezeckého vybavení i z vnějšku.

Nekompromisních 5 let záruky

Batohy ORTOVOX jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě, a proto je řešení reklamace jednoduché. Pokud objevíš výrobní vadu, ať už párající se šev, vnější žmolkování nebo nefunkční zip, stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu, nebo vrácení peněz. Pro mimozáruční opravy má ORTOVOX vlastní servisní středisko, kde opraví opravdu vše.

Parametry

  • Barva modrá
  • Objem 11 - 20 l
  • Pohlaví Pánské / UNI
  • Značka ORTOVOX

Navštivte naši prodejnu a půjčovnu
ve Špindlerově Mlýně

Otevírací doba

Po–Pá  10:00 - 12:00  14:00 - 18:00
So          10:00 - 12:00  14:00 - 18:00
Ne         10:00 - 12:00

Adresa

Špindlerův mlýn č.p. 159
543 51
Ukázat mapu


Recenze

Žádné hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

Informace k získávání recenzí
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Kdy zboží obdržím? zavřít

skladem

PPL zítra 90 Kč
Zásilkovna zítra 70 Kč
Osobní odběr dnes zdarma

Termíny doručení jsou závislé na aktuální situaci a kapacitách přepravních společností.

Přihlášení zavřít

Cookies

Naše společnost používá soubory cookie ke správnému fungování vašeho oblíbeného e-shopu, k přizpůsobení obsahu stránek vašim potřebám, ke statistickým a marketingovým účelům. Kliknutím na tlačítko přijímám nám udělíte souhlas s jejich sběrem a zpracováním a my vám poskytneme ten nejlepší zážitek z nakupování.

Vaše nastavení souborů cookie

Zde máte možnost přizpůsobit soubory cookie v souladu s vlastními preferencemi a později podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout v patičce webu.

Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí.

Personalizaci provádíme na základě vámi prohlíženého zboží. Dále pak upravujeme zobrazovaný obsah podle toho, co vás zajímá.

Tyto cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a za pomoci získaných dat pak můžeme zlepšovat zážitek z nakupování našim zákazníkům.

Tyto cookies jsou využívány reklamními a sociálními sítěmi pro úpravu zobrazovaných reklam tak, aby pro vás byly zajímavé.