Máte nějaký dotaz? +420 731 582 403 info@msportspindl.cz

Nákupní košík

V košíku nemáte žádné zboží.

ORTOVOX batoh TRACE 23S Blush

Ultralehký skialpinistický batoh

3 290 Kč

skladem Kdy zboží obdržím?

Za nákup tohoto zboží získáte 165 bodů do věrnostního programu.


Popis produktu

Minimalistický a ultralehký skialpový batoh Trace 23 S je určen pro všechny ambiciózní sportovce, kteří ví, že úspora hmotnosti je úsporou energie.
Trace 23 S je lehký (440 g), ale přesto velmi pevný a komfortní. Nemá žádné zbytečné popruhy a gumičky, ale pouze funkční prvky. Designéři se postarali o velmi čistý vzhled i v případě, kdy na něm nesete cepíny a lyže. Batoh je sice z na dotek jemného materiálu, ale použitá tkanina je extrémně odolná s ripstop vazbou proti roztrhnutí. Jsou použity jen odolné materiály a nemusíte se tak obávat hran lyží a hrotů sněžnic.

Batoh disponuje zkráceným zádovým systémem, který je vhodný pro osoby menšího vzrůstu a pro ženy. Zádový panel 2FOAM je odnímatelný, jemný, komfortní s tvrdší pěnou, která poskytne dostatečnou ochranu proti poranění. Perforované ramenní popruhy s technologií Air-flow poskytují dostatečnou ventilaci a přispívají k nižší hmotnosti batohu. Perforovaný je také bederní pás. Hrudní pás drží ramenní popruhy hezky u sebe a zabraňuje tak sjíždění z ramen, a to i při jízdě na lyžích. Součástí hrudního popruhu je praktická nouzová píšťalka.

Své lavinové vybavení si můžete odložit do hlavní komory, která je dostatečně prostorná i pro další věci jako je oblečení či materiál. Na přední straně se nachází kapsa na mapu, buzolu a další navigační vybavení. Po stranách se poté nachází dvě velké síťované kapsy, do kterých si můžete odložit láhev s pitím, tyčinky nebo jiné menší věci. Samozřejmostí je variabilní systém pro rychlé a jednoduché uchycení všeho, co na svých zimních výpravách potřebujete - lyže, cepíny, hole a helmu.

Parametry:

 • lehký, ale přesto odolný
 • čistý a kompaktní design
 • kvalitní zádový systém
 • množství praktických kapes - vždy vše po ruce
 • do hlavní komory ze zadní strany
 • místo pro základní lavinové vybavení
 • Emergency card uvnitř hlavní komory
 • variabilní uchycení veškeré výbavy
 • nouzová píšťalka na hrudním popruhu
 • voděodolné zipy YKK
 • příprava na hydrovak
 • perforovaný bederní pás a ramenní popruhy 
 • integrovaná síť pro upevnění helmy
 • světlý vnitřek (pro jednoduší hledání věcí i v šeru)
 • kvalita bez kompromisů s 5letou zárukou

 

Parametry

Navštivte naši prodejnu a půjčovnu
ve Špindlerově Mlýně

Otevírací doba

Po–Pá  10:00 - 12:00  14:00 - 18:00
So          10:00 - 12:00  14:00 - 18:00
Ne         10:00 - 12:00

Adresa

Špindlerův mlýn č.p. 159
543 51
Ukázat mapu


Recenze

Žádné hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

Informace k získávání recenzí
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Kdy zboží obdržím? zavřít

skladem

PPL ParcelShop v úterý 23. 7. zdarma
PPL v úterý 23. 7. zdarma
Zásilkovna v úterý 23. 7. zdarma
Osobní odběr dnes zdarma

Termíny doručení jsou závislé na aktuální situaci a kapacitách přepravních společností.

Přihlášení zavřít

Cookies

Naše společnost používá soubory cookie ke správnému fungování vašeho oblíbeného e-shopu, k přizpůsobení obsahu stránek vašim potřebám, ke statistickým a marketingovým účelům. Kliknutím na tlačítko přijímám nám udělíte souhlas s jejich sběrem a zpracováním a my vám poskytneme ten nejlepší zážitek z nakupování.

Vaše nastavení souborů cookie

Zde máte možnost přizpůsobit soubory cookie v souladu s vlastními preferencemi a později podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout v patičce webu.

Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí.

Personalizaci provádíme na základě vámi prohlíženého zboží. Dále pak upravujeme zobrazovaný obsah podle toho, co vás zajímá.

Tyto cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a za pomoci získaných dat pak můžeme zlepšovat zážitek z nakupování našim zákazníkům.

Tyto cookies jsou využívány reklamními a sociálními sítěmi včetně Googlu pro přenos osobních údajů a personalizaci reklam, aby pro vás byly zajímavé.