Máte nějaký dotaz? +420 731 582 403 info@msportspindl.cz

Nákupní košík

V košíku nemáte žádné zboží.

ORTOVOX batoh TRACE 18S Night Blue

Ultralehký skialpinistický batoh

2 990 Kč

skladem Kdy zboží obdržím?

Za nákup tohoto zboží získáte 150 bodů do věrnostního programu.


Popis produktu

Minimalistický a ultralehký skialpový batoh Trace 18 S je určen pro všechny ambiciózní sportovce, kteří ví, že úspora hmotnosti je úsporou energie.

Trace 18S je lehký (430 g), ale přesto velmi pevný a komfortní. Nemá žádné zbytečné popruhy a gumičky, ale pouze funkční prvky. Designéři se postarali o velmi čistý vzhled i v případě, kdy na něm nesete cepíny a lyže. Batoh je sice z na dotek jemného materiálu, ale použitá tkanina je extrémně odolná s ripstop vazbou proti roztrhnutí. Jsou použity jen odolné materiály a nemusíte se tak obávat hran lyží a hrotů sněžnic.

Batoh disponuje zkráceným zádovým systémem, který je vhodný pro osoby menšího vzrůstu a pro ženy. Zádový panel 2FOAM je odnímatelný, jemný, komfortní s tvrdší pěnou, která poskytne dostatečnou ochranu proti poranění. Perforované ramenní popruhy s technologií Air-flow poskytují dostatečnou ventilaci a přispívají k nižší hmotnosti batohu. Perforovaný je také bederní pás. Hrudní pás drží ramenní popruhy hezky u sebe a zabraňuje tak sjíždění z ramen, a to i při jízdě na lyžích. Součástí hrudního popruhu je praktická nouzová píšťalka.

Své lavinové vybavení si můžete odložit do hlavní komory, která je dostatečně prostorná i pro další věci jako je oblečení či materiál. Na přední straně se nachází kapsa na mapu, buzolu a další navigační vybavení. Po stranách se poté nachází dvě velké síťované kapsy, do kterých si můžete odložit láhev s pitím, tyčinky nebo jiné menší věci. Samozřejmostí je variabilní systém pro rychlé a jednoduché uchycení všeho, co na svých zimních výpravách potřebujete - lyže, cepíny, hole a helmu.

 

Parametry:

 • lehký, ale přesto odolný
 • čistý a kompaktní design
 • kvalitní zádový systém
 • množství praktických kapes - vždy vše po ruce
 • do hlavní komory ze zadní strany
 • místo pro základní lavinové vybavení
 • Emergency card uvnitř hlavní komory
 • variabilní uchycení veškeré výbavy
 • nouzová píšťalka na hrudním popruhu
 • voděodolné zipy YKK
 • příprava na hydrovak
 • perforovaný bederní pás a ramenní popruhy 
 • integrovaná síť pro upevnění helmy
 • světlý vnitřek (pro jednoduší hledání věcí i v šeru)
 • kvalita bez kompromisů s 5letou zárukou

 

Parametry

Navštivte naši prodejnu a půjčovnu
ve Špindlerově Mlýně

Otevírací doba

Po–Pá  10:00 - 12:00  14:00 - 18:00
So          10:00 - 12:00  14:00 - 18:00
Ne         10:00 - 12:00

Adresa

Špindlerův mlýn č.p. 159
543 51
Ukázat mapu


Recenze

Žádné hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

Informace k získávání recenzí
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Kdy zboží obdržím? zavřít

skladem

PPL 90 Kč zítra
Zásilkovna 70 Kč zítra
Osobní odběr zdarma dnes
Přihlášení zavřít

Cookies

Naše společnost používá soubory cookie ke správnému fungování vašeho oblíbeného e-shopu, k přizpůsobení obsahu stránek vašim potřebám, ke statistickým a marketingovým účelům. Kliknutím na tlačítko přijímám nám udělíte souhlas s jejich sběrem a zpracováním a my vám poskytneme ten nejlepší zážitek z nakupování.

Vaše nastavení souborů cookie

Zde máte možnost přizpůsobit soubory cookie v souladu s vlastními preferencemi a později podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout v patičce webu.

Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí.

Personalizaci provádíme na základě vámi prohlíženého zboží. Dále pak upravujeme zobrazovaný obsah podle toho, co vás zajímá.

Tyto cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a za pomoci získaných dat pak můžeme zlepšovat zážitek z nakupování našim zákazníkům.

Tyto cookies jsou využívány reklamními a sociálními sítěmi pro úpravu zobrazovaných reklam tak, aby pro vás byly zajímavé.