NOVINKA - BRÝLE 100% AEROCRAFT 

Máte nějaký dotaz? +420 731 582 403 info@msportspindl.cz

Nákupní košík

V košíku nemáte žádné zboží.

Výprodej

MALOJA dámská bunda SOWAM moss

Dámská mikina Maloja SOWAM je vynikající volbou pro ženy, které hledají izolační oblečení v přechodném období.

Tento produkt je dlouhodobě vyprodaný.

Alternativní produkty z kategorie Mikiny:


Popis produktu

Konstrukce tohoto modelu vás skvěle ochrání před chladem a zároveň je velmi lehká. Celková struktura tkaniny je příjemná na dotek a dobře se chová při vystavení vlhkosti, aniž by ztratila své vlastnosti.

Dámská mikina Maloja SowaM, která se používá jako základní vrstva nebo zateplení, vám poskytne základní tepelný komfort v přechodném a dokonce i zimním období. Pravidelný střih se dobře přizpůsobí jakémukoli pohybu těla, aniž by vás při zdolávání horských stezek omezoval. Jemné vykrojení ve spodní části zvyšuje rozsah pohybu v oblasti boků a zdůrazňuje přednosti ženské postavy.

Materiál mikiny je polyester Air Fleece, který má speciální mikrovlákna, jež udržují teplo kolem těla. Vlákna zároveň během pohybu zajišťují účinný transport vlhkosti na vnější stranu, kde materiál rychle vysychá. Tento systém vás udržuje déle svěží a zároveň udržuje správné mikroklima kolem vaší pokožky. Zároveň je mikina Owl skvělým strečovým modelem, který kopíruje každý pohyb a vždy se vrátí do původního tvaru.

Praktické kapsy na bocích udrží vaše ruce v teple v chladnějších dnech a pojmou základní věci, ke kterým chcete mít snadný přístup. Mikina Maloja SOWAM má také elastickou kapuci lemovanou gumou. Zajistí ochranu citlivých míst před chladem a zvýší tepelný komfort.

 • Vyrobeno z technické tkaniny Air Fleece;
 • Má odolné polyesterové vlákno;
 • Rychleschnoucí vlastnosti a účinný odvod vlhkosti na vnější stranu;
 • Vnitřní vrstva příjemná na dotek;
 • Elastická tkanina, která se natahuje ve 4 směrech;
 • Základní izolace těla;
 • Konstrukce se zipem po celé délce;
 • Praktické dvě boční kapsy;
 • Integrovaná kapuce lemovaná elastickým lemováním;
 • Vysoký límec se stojáčkem;
 • Praktické štěrbiny ve spodní části modelu

Parametry

 • Barva khaki, zelená

Navštivte naši prodejnu a půjčovnu
ve Špindlerově Mlýně

Otevírací doba

Po–Pá  10:00 - 12:00  14:00 - 18:00
So          10:00 - 12:00  14:00 - 18:00
Ne         10:00 - 12:00

Adresa

Špindlerův mlýn č.p. 159
543 51
Ukázat mapu


Velikostní tabulky
DÁMY - vel. tabulka MALOJAXSsMLXL
VÝŠKA POSTAVY162-164164-168168-172172-176176-180
obvod HRUDNÍKU86-9090-9494-9898-102102-106
obvod PASU62-6666-7070-7474-7878-82
OBVOD BOKŮ90-9494-9898-102102-106106-110
vnitřní délka nohou78-8080-8282-8484-8686-88

Uvedené rozměry jsou v centimetrech.

Recenze

Žádné hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

Informace k získávání recenzí
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít

Cookies

Naše společnost používá soubory cookie ke správnému fungování vašeho oblíbeného e-shopu, k přizpůsobení obsahu stránek vašim potřebám, ke statistickým a marketingovým účelům. Kliknutím na tlačítko přijímám nám udělíte souhlas s jejich sběrem a zpracováním a my vám poskytneme ten nejlepší zážitek z nakupování.

Vaše nastavení souborů cookie

Zde máte možnost přizpůsobit soubory cookie v souladu s vlastními preferencemi a později podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout v patičce webu.

Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí.

Personalizaci provádíme na základě vámi prohlíženého zboží. Dále pak upravujeme zobrazovaný obsah podle toho, co vás zajímá.

Tyto cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a za pomoci získaných dat pak můžeme zlepšovat zážitek z nakupování našim zákazníkům.

Tyto cookies jsou využívány reklamními a sociálními sítěmi včetně Googlu pro přenos osobních údajů a personalizaci reklam, aby pro vás byly zajímavé.