Máte nějaký dotaz? +420 731 582 403 info@msportspindl.cz

Nákupní košík

V košíku nemáte žádné zboží.

LOWA dámské boty RENEGADE GTX MID Ws Grey Gree/ Panna

Boty RENEGADE značky LOWA představují vrcholný produkt v multifunkční kolekci obuvi této značky a zároveň patří mezi nejprodávanější turistické boty na světě.

Vyberte: velikost

5 490 Kč

skladem Kdy zboží obdržím?

Za nákup tohoto zboží získáte 275 bodů do věrnostního programu.


Popis produktu

Boty RENEGADE značky LOWA představují vrcholný produkt v multifunkční kolekci obuvi této značky a zároveň patří mezi nejprodávanější turistické boty na světě. Od svého původního uvedení na trh v roce 1997 prošly pravidelnými inovacemi, aby nabízely stále nejlepší výkon a pohodlí. Tyto boty jsou navrženy pro použití při mírně náročných až středně těžkých trekingových výletech a nabízejí širokou škálu možností pro outdoorové aktivity.

Jejich konstrukce je založena na vstřikované technologii MONOWRAP® s vícenásobným vstřikem (DuraPU/DynaPU), která zajišťuje pevnost a odolnost. Svršek boty je vyroben z hydrofobního nubuku o tloušťce 1,6 mm, má usňový jazyk a horní textilní límec z cordurovu. Pro pevné a spolehlivé upevnění slouží klasické dvouzónové šněrování s kovovými očky a háčky z lehké nekorodující slitiny.

Pohodlí a ochrana nohy zajišťuje podšívka GORE-tex footwear. Podešev boty je opět vytvořena pomocí technologie MONOWRAP® a je osazena VIBRAM® EVO pryžovým běhounem a torzním TPU stabilizátorem pro vyšší tuhost. Boty RENEGADE také využívají patentované technologie MONOWRAP® a klima systém, které přispívají k jejich výjimečnému výkonu a komfortu.

Hmotnost pánských bot je 1 170 g/pár (velikost UK 8), což je další důkaz jejich lehkosti a snadného použití při různých outdoorových aktivitách.

Parametry

  • Barva Grey gree/panna
  • GORE-TEX Ano
  • Hmotnost 1 170 g/pár (velikost UK 8)
  • Materiál Svršek: hydrofobní nubuk o tloušťce 1,6 mm, podšívka GORE-tex footwear, Podešev MONOWRAP® osazený VIBRAM® EVO
  • Značka LOWA

Navštivte naši prodejnu a půjčovnu
ve Špindlerově Mlýně

Otevírací doba

Po–Pá  10:00 - 12:00  14:00 - 18:00
So          10:00 - 12:00  14:00 - 18:00
Ne         10:00 - 12:00

Adresa

Špindlerův mlýn č.p. 159
543 51
Ukázat mapu


Recenze

Žádné hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

Informace k získávání recenzí
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Kdy zboží obdržím? zavřít

4 ks skladem

PPL ParcelShop v pondělí 22. 7. zdarma
PPL v pondělí 22. 7. zdarma
Zásilkovna v pondělí 22. 7. zdarma
Osobní odběr dnes zdarma

Termíny doručení jsou závislé na aktuální situaci a kapacitách přepravních společností.

Přihlášení zavřít

Cookies

Naše společnost používá soubory cookie ke správnému fungování vašeho oblíbeného e-shopu, k přizpůsobení obsahu stránek vašim potřebám, ke statistickým a marketingovým účelům. Kliknutím na tlačítko přijímám nám udělíte souhlas s jejich sběrem a zpracováním a my vám poskytneme ten nejlepší zážitek z nakupování.

Vaše nastavení souborů cookie

Zde máte možnost přizpůsobit soubory cookie v souladu s vlastními preferencemi a později podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout v patičce webu.

Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí.

Personalizaci provádíme na základě vámi prohlíženého zboží. Dále pak upravujeme zobrazovaný obsah podle toho, co vás zajímá.

Tyto cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a za pomoci získaných dat pak můžeme zlepšovat zážitek z nakupování našim zákazníkům.

Tyto cookies jsou využívány reklamními a sociálními sítěmi včetně Googlu pro přenos osobních údajů a personalizaci reklam, aby pro vás byly zajímavé.