Máte nějaký dotaz? +420 731 582 403 info@msportspindl.cz

Nákupní košík

V košíku nemáte žádné zboží.

CAMELBAK lahev EDDY+ KIDS Lets Explorer

Nejlepší dětská lahev na trhu - neteče, má parádní design a děti ji milují.

skladem Kdy zboží obdržím?

Za nákup tohoto zboží získáte 24 bodů do věrnostního programu.

Popis produktu

Dětská lahve Eddy+ Kids je vyrobené z materiálu Tritan – 100 % BPA, BPS, BPF-free a vybavená patentovaným ventilem Bite Valve ze zdravotně nezávadného silikonu.

Ventil lze úplně uzavřít, ale i v otevřené poloze se při náhodném převrhnutí nápoj nerozlije.

Lahev se snadno používá – stačí vyklopit náustek do otevřené polohy a děti mohou pít.

Víčko i lahev lze mýt v myčce v horním koši.

OBJEM lehve je 0,4 l

Parametry

• Objem 400 ml
  • Určení Pro děti
  • Značka CAMELBAK

Navštivte naši prodejnu a půjčovnu
ve Špindlerově Mlýně

Po–Pá  10:00 - 12:00  14:00 - 18:00
So          10:00 - 12:00  14:00 - 18:00
Ne         10:00 - 12:00

Špindlerův mlýn č.p. 159
Ukázat mapu

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Kdy zboží obdržím? zavřít

skladem

PPL 90 Kč ve středu 5. 10.
Zásilkovna 70 Kč v úterý 4. 10.
Osobní odběr zdarma
Ohodnotit produkt zavřít

CAMELBAK lahev EDDY+ KIDS Lets Explorer

Recenze musí splňovat tyto podmínky a zobrazí se až po jejím schválení.

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Hledání
Přihlášení zavřít

Personalizaci provádíme na základě vámi prohlíženého zboží. Dále pak upravujeme zobrazovaný obsah podle toho, co vás zajímá.