20.5. - 24.5. od 14.00 do 17.00 hod.   V PŘÍPADĚ POTŘEBY VOLEJTE 731582403

Máte nějaký dotaz? +420 731 582 403 info@msportspindl.cz

Nákupní košík

V košíku nemáte žádné zboží.

CAMELBAK batoh MULE-Sulfur žlutý

Batoh s pitným vakem

Tento produkt je dlouhodobě vyprodaný.

Alternativní produkty z kategorie Batohy:


Popis produktu

 

Nejpopulárnější model od firmy CamelBak. Úložný prostor je přehledně členěný do přihrádek na základní vybavení, které s sebou potřebuje každý biker. Batoh je vybaven kapsou na MP3, organizérem na nářadí, kompresními popruhy a upínacím systémem na helmu. Batoh díky úzkému profilu nijak neomezuje volnost pohybu. Zbrusu nový rezervoár Crux dodává o 20% více vody za zip, s ergonomickou rukojetí pro snadné doplňování a pákou pro zapínání a vypínání, která usnadňuje předcházení netěsností.

Od chvíle, kdy jsme vyrobili první batoh MULE v roce 1996, nám horští cyklisté říkají: je to lehké, ale dostatečně velké, aby nesl tři litry vody a vybavení na celodenní výlet. V průběhu let jsme přidali také vzduchové kanály, které vám pomohou udržet vaše chladné záda, univerzální háčky na helmu a chytré oddělení pro cyklistické nářadí, klíče a elektroniku.

 

 

Technické parametry:

 • Rezervoár Crux
 • Komfortní zádový panel XV
 • Vybaven hrudním a bederním pásem
 • Reflexní prvky pro lepší viditelnost
 • Objem rezervoáru: 3 litry
 • Úložný prostor: 9 litrů
 • Uváděná hmotnost: 0,61 kg

Parametry

 • Barva žlutá
 • Objem - 10 l
 • Pohlaví Dámské
 • Značka CAMELBAK

Navštivte naši prodejnu a půjčovnu
ve Špindlerově Mlýně

Otevírací doba

Po–Pá  10:00 - 12:00  14:00 - 18:00
So          10:00 - 12:00  14:00 - 18:00
Ne         10:00 - 12:00

Adresa

Špindlerův mlýn č.p. 159
543 51
Ukázat mapu


Recenze

Žádné hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

Informace k získávání recenzí
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít

Cookies

Naše společnost používá soubory cookie ke správnému fungování vašeho oblíbeného e-shopu, k přizpůsobení obsahu stránek vašim potřebám, ke statistickým a marketingovým účelům. Kliknutím na tlačítko přijímám nám udělíte souhlas s jejich sběrem a zpracováním a my vám poskytneme ten nejlepší zážitek z nakupování.

Vaše nastavení souborů cookie

Zde máte možnost přizpůsobit soubory cookie v souladu s vlastními preferencemi a později podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout v patičce webu.

Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí.

Personalizaci provádíme na základě vámi prohlíženého zboží. Dále pak upravujeme zobrazovaný obsah podle toho, co vás zajímá.

Tyto cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a za pomoci získaných dat pak můžeme zlepšovat zážitek z nakupování našim zákazníkům.

Tyto cookies jsou využívány reklamními a sociálními sítěmi včetně Googlu pro přenos osobních údajů a personalizaci reklam, aby pro vás byly zajímavé.